Aktuality

Čerstvé zprávy z Pražského hradu a zámku Lány

Zemanová pomáhá

První dáma Ivana Zemanová pomáhá v době krize domovům seniorů

Do boje proti koronaviru se zapojila i první dáma Ivana Zemanová. Do domovů seniorů v Praze a na Vysočině dnes její nadace rozvezla vitaminy a potravinové doplňky. Ve spolupráci se známou českou firmou Nutrend tak Nadace Ivany Zemanové pomáhá nejohroženější skupině obyvatel zvládnout současnou nelehkou situaci.

„Manželé Martina a Richard Zedníkovi ze společnosti NUTREND dlouhodobě pomáhají všem ohroženým skupinám obyvatel, nejen seniorům, ale také lékařům, hasičům, policistům, vojákům a lidem v první linii. Vymysleli dokonce projekt Energie superhrdinům, ve kterém se do pomoci mohou zapojit všichni občané. Podpora tak jde přímo za těmi, kteří nasazují své zdraví a zajišťují fungování všech klíčových služeb každý den. Velmi si spolupráce s nimi vážím. I když ani pro ně není současné období ekonomicky jednoduché, stále nezištně pomáhají těm, kteří to potřebují,“ uvedla ke své aktivitě Ivana Zemanová.

První dáma dodala, že všechny doplňky stravy a vitaminy byly zástupcům domovů seniorů předány venku, bez přímého kontaktu s jejich obyvateli.

Společnost Nutrend, která pro domovy seniorů zdarma poskytla veškeré potravinové doplňky a vitamíny, je český výrobce sportovních doplňků výživy a potravin, který na českém trhu působí od roku 1993. Zaměstnává téměř 250 zaměstnanců a své produkty vyváží do více než 50 zemí světa.